Choď na obsah Choď na menu
 


Moja vlasť je...

... miesto, kde som sa narodil, žil, študoval a kde žijú moji najbližší a priateľ ja. Pochádzam zo zmiešanej rodiny ako 2/3 občanov Slovenska. Moja materinská reč je slovenská, národnosť maďarská, ale moja vlasť je a bude ČSR , div sa svete- nie Maďarsko. Som internacionalista a štve ma, keď ma niekto z mojej vlasti vyháňa už po druhýkrát. Napriek tomu, že mamička bola pravá Slovenka, jej rodičia pochádzali z Rim. Píly a Klenovca a v 48. nás Beneš chcel deportovať do Maďarska, ale na šťastie sa deportácia skončila a zostali sme všetci v našej vlasti, lebo aj otec sa tu narodil, na tej hrudi zeme na ktorej aj ja. Druhý krát ma vyháňal Mečiar v 1992 keď celá Bratislava bola polepená plagátmi Maďari za Dunaj a to trvá do dneska robia to politici Slota, Mečiar včítane Fica a ďalší tzv. hej Slováci, ktorý ani Slovenskú hymnu nevedia. Strašne ma mrzí, že dnešná mládež je z hľadiska historického vývoja Slovenska zavádzaná. Málo z občanov Slovenska a mládeže vie od kedy existuje Slovensko a komu tento národ by mal byť vďačný za jeho založenie. Matica Slovenská bola ustanovená za Rakúsko Uhorska, keď Slovensko na mape sveta ne exsistovalo a to Martinskou deklaráciou. Národ slovenský na tomto území od Tatry po Balaton žil ako národ bez štátneho územia. (T.G.M, M.R.Š, 28.10 1918). Tento deň táto vláda ignoruje! 
Obrázok

 Naše Tatry nám kradne Mečiar, niekoľko desiatok ha. podtatranského územia si vyvlastnil-nelegálne. Kedysi vo vľbách nám sľuboval Švajčiarsko, ale teraz si z ních robí svoje Švajčiarsko a kašle na občanov.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prtizákonný prevod.

(Naša vláda!, 5. 4. 2010 17:30)

Tatry patria do TAP-u a územie, ktoré bolo predané firme blýzkej HZDS, t. j. k Mečiarovi sa v zmysle zákona č. 534/2002 Z. z. § 30 nachádza v zóne chráneného územia. Podľa § 63 "Predkupné právo štátu" reštituanti mali povinnosť predaj ponúknúť štátu, ale to neurobili. Porušením zákona sa kúpnopredajná zmlúva stáva neplatnou. Pán Trnka apredseda vlády by svoje tvrdenie o zákonnom predaji mali dokázať a nie len tak hovoriť do vetra a zavádzať občanov. A Ty vážený občan všetko uveríš!